Powitanie Wiosny 🙂 !

Dzień rozpoczął się w przedszkolu wraz z powitaniem Pani Wiosny. Wszystkie przedszkolaki były podekscytowane nadchodzącą porą roku i obiecały pomagać w budzeniu przyrody do życia. Następnie odbyła się seria pytań, na które dzieci odpowiadały entuzjastycznie. Kolejnym punktem programu były zagadki, które dzieci starannie rozwiązywały, zgadując odpowiedzi na pytania dotyczące wiosny. Balonowe zadania również były niezwykle atrakcyjne dla maluchów, które z zaciekawieniem przebijały balony i wykonywały zadania. Następnie przyszedł czas na symboliczne pożegnanie zimy poprzez wyniesienie Marzanny. Kolejnym elementem był tradycyjny obchód z gaikiem, który symbolizował powitanie wiosny. Dzieci śpiewały piosenki i wyrażały radość z nadejścia nowej pory roku. Po obchodzie w pobliżu przedszkola uczestnicy wrócili do placówki, z uśmiechami na twarzach, pełni radości i entuzjazmu. Wszyscy mieli wspaniały dzień, pełen zabawy, nauki i radości z powitania wiosny.