6 lutego 2024 roku dzieci z grupy „Sarenki” gościły w przedszkolu panią Julię i panią Olę- mamę Jasia, które są  pracownikami Banku BNP Paribas. Dzieci podczas spotkania dowiedziały się co to jest bank, na czym polega praca bankowca i jak jest odpowiedzialna. Panie wytłumaczyły przedszkolakom dlaczego w bankach przechowywane są pieniądze, do czego służą karty płatnicze, bankomaty, terminale płatnicze oraz dlaczego warto oszczędzać. Dzieci dowiedziały się również jak można sprawdzić autentyczność banknotów. Przedszkolaki chętnie zadawały pytania pogłębiając swoją wiedzę. Na koniec spotkania były pamiątkowe zdjęcia i każdy przedszkolak otrzymał prezent  w postaci słodkości i smyczy z logo banku.