Dzień Kobiet w przedszkolu może być piękną okazją do nauczenia dzieci szacunku, empatii oraz wyrażania wdzięczności. W grupie „Kaczek”, obchody tego dnia przyjęły wyjątkowo serdeczną formę. Chłopcy z tej grupy, pełni entuzjazmu i zrozumienia dla znaczenia święta, podjęli się misji złożenia życzeń wszystkim Paniom pracującym w przedszkolu.

Akcja ta nie tylko podkreśla ważność wyrażania szacunku wobec kobiet, ale również uczy chłopców, jak ważne jest okazywanie uczuć i wdzięczności. Przechodząc po wszystkich salach, chłopcy mieli okazję do osobistego złożenia życzeń każdej z pracujących tam Pań – od nauczycielek, przez pomoc nauczyciela, aż po personel administracyjny i kuchenny. Każda z Pań mogła poczuć się doceniona i ważna, a prosty gest życzeń mógł sprawić wiele radości i wprowadzić pozytywną atmosferę w całym przedszkolu 🙂 .