W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

                             30 wrzesień to doprawdy wyjątkowa data w kalendarzu!

Wszyscy chłopcy – starsi oraz młodsi na całym świecie mają wtedy swoje wielkie święto! Nie inaczej było też w naszym  przedszkolu, w grupie „Sarenek”! Już od samego rana dało się wyczuć odświętną atmosferę! Po przybyciu do przedszkola dziewczynki wraz z paniami odśpiewały uroczyste „Sto lat” i złożyły bohaterom dnia najserdeczniejsze życzenia! Potem chłopcy zostali obdarowani przez dziewczynki upominkami- niespodziankami. Były dyplomy i pamiątkowe zdjęcia. Nie zabrakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.

Był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.