W dniu 18 stycznia br. przedszkolaki z grupy „Sarenki” zaprezentowały swój występ z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Dzieci zaprezentowały dla gości program artystyczny składający się z wierszy, piosenek i tańców. Na zakończenie występu dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Goście nagrodzili dzieci wielkimi brawami. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta. Ale to nie był jeszcze koniec tego miłego dnia. Po zakończeniu części oficjalnej występu Przedszkolaki zaprosiły swoich Dziadków do wspólnych zabaw ruchowych i muzycznych, np. „Jaka to melodia?” lub „Kogo to wnuk?”. Było dużo radości i śmiechu. Ten dzień na pewno na długo zostanie w pamięci Babć, Dziadków i dzieci.