Miło nam poinformować, że w Przedszkolu nr 90 rozpoczynamy cykl spotkań autorskich z panem Tomaszem Piotrem Nowaczykiem.

Już w poniedziałek, 12 września z autorem książki “Ekstra-Staś ratuje świat” i “Głupik ma szczęście” spotkają się dzieci grupy Sarenki i Rybki. Dzieci będą mogły zakupić jego książki i poprosić o wpis. Cena 29,99 zł lub dwie w cenie 49,99 zł (zakup da chętnych). W kolejnych miesiącach pan Tomek Nowaczyk odwiedzi pozostałe grupy.

Przypomnijmy, że Tomasz Piotr Nowaczyk to artysta kabaretowy, założyciel poznańskiego kabaretu Czesuaf oraz stand-uper. Doświadczenie sceniczne oraz niecodzienne poczucie humoru mają odzwierciedlenie w jego twórczości literackiej, którą od lat rozwija jako swoją kolejną pasję. Autor wierszy dla dzieci, klaun w fundacji Czerwone Noski – Klown w Szpitalu oraz zapalony biegacz amator startujący w maratonach i ultramaratonach. Jako ojciec dwóch wspaniałych chłopców (w wieku dziesięciu i pięciu lat) i człowiek na stałe pracujący z dziećmi w szpitalach umie trafić w gusta dziecięcego odbiorcy, co doskonale widać na spotkaniach autorskich ubarwianych anegdotami, treściami edukacyjnymi i zabawami integracyjnymi z dziećmi. Utwory Tomasza Piotra Nowaczyka niczym scenki komediowe kończą się zawsze celną puentą.