W dniu 12.01.2023r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.  W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć z ulubionymi kolegami i koleżankami. Następnie wszyscy przeszli na górny hol przedszkola,  gdzie czekały  gry i zabawy zorganizowane przez zaproszonych animatorów.  Animatorzy zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką oraz do zabaw które przygotowali. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez animatorów. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości. Po powrocie do sali czekał już na nas poczęstunek: soki, paluszki, popcorn, prażynki. Był to wspaniały dzień!!!